Nový coworkingový prostor „Idea Fair“

V úterý 13. února 2024 proběhlo slavnostní otevření nového coworkingového prostoru „Idea Fair” na VŠE. Tento moderně vybavený prostor se nachází v prvním patře Staré budovy a přináší inovativní design a prostředí, které poskytuje ideální podmínky pro efektivní práci.  

Studenti zde najdou široké spektrum možností pro studium, práci na projektech a prostor pro kreativní brainstorming a spolupráci. 

Slavnostní okamžik byl zahájen úvodním slovem Petra Dvořáka, rektora Vysoké školy ekonomické v Praze, a poděkováním Václava Šubrty, ředitele Centra informačních a knihovnických služeb (CIKS). Během akce se představil i samotný architekt a tvůrce konceptu „Idea Fair” Jakub Heidler ze Studia Reaktor. Samotné otevření coworkingového prostoru přilákalo mnoho zvědavých studentů, pro které byl celý tento projekt vytvořen. 

Prostor „Idea Fair” je mimo jiné vybaven pohodlným nábytkem a různými pracovními a studijními zónami, aby plně vyhověl rozmanitým potřebám studentů. Studenti si mohou například vychutnat i výbornou kávu a zpříjemnit si tak čas strávený nad projekty či studiem. 

Nový coworkingový prostor přináší studentům jedinečnou příležitost propojit studium, práci a odpočinek v moderním a inspirativním prostředí. S jeho otevřením začíná nová éra spolupráce a kreativity na VŠE.