Zahájení provozu EC

V rámci restrukturalizace Alumni a Corporate Relations zahájilo svůj provoz hned několik tematických center, které si kladou za cíl rozšířit stávající agendu a zprostředkovat studentům, zaměstnancům a školním partnerům nové příležitosti. Těmito centry jsou Absolventské centrum (AC), Kariérní centrum (KC) a Eventové centrum (EC).

Eventové centrum bude pro potřeby Vysoké školy ekonomické v Praze zastávat agendu spojenou se společenskými událostmi. Bude organizovat ty největší eventy školy jako jsou Seznamovací kurzy, Ples VŠE, Absolventský večer a další. Pomůže zájemcům z řad školy se spoluorganizováním akcí, pro které nemají kapacity nebo potřebné know-how. Dále pak Eventové centrum nabídne poradenství v oblasti plánování, organizace a event managementu.

Studentům Vysoké školy ekonomické v Praze nabízí EC možnost spolupráce ve formě organizačních či administrativních stáží. Nabídky budou průběžně zveřejňovány na webu a sociálních síti.

Chcete vědět více? Podívejte se na naše webové stránky nebo kontaktujte vedoucího Eventového centra.