Začátek akademického roku ve znamení Seznamováků

Začátek září odstartoval studijní období mnoha novým studentům Vysoké školy ekonomické v Praze, kteří měli jedinečnou příležitost zúčastnit se našich oficiálních Seznamováků jednotlivých studijních programů na VŠE.

Každý studijní program na všech našich fakultách měl pro své studenty připravený jedinečný program, který zahrnoval nejenom spoustu zábavy a legrace, ale také návštěvu vedení dané fakulty, během které měli naši noví studenti jedinečnou příležitost klást zajímavé otázky a pochopit, jak studijní proces na jejich fakultě funguje.

Naše oficiální Seznamováky se konaly celkem na třech místech – Seč u Horního Bradla, Marina Orlík a Dobronice u Bechyně. Během těchto prvních zářijových dní se uskutečnily jak Seznamováky bakalářských studijních programů, tak i těch magisterských.

Věříme, že i vy jste si váš seznamovací kurz užili a měli jste dostatek příležitostí, jak se seznámit s vašimi novými spolužáky. Děkujeme za vaši účast na Seznamovácích a přejeme vám hodně sil a štěstí do vašeho prvního akademického roku na VŠE.