Výroční konference FMV

Ve středu 18. října se konala na Vysoké škole ekonomické v Praze Výroční konference Fakulty mezinárodních vztahů s názvem „Sustainability in Finance: How to Make Decarbonisation Happen?“ Tématem dne byla tedy finanční udržitelnost.

Fakulta mezinárodních vztahů VŠE pořádá tuto konferenci již 10. rokem a zabývá se otázkami, které se týkají zejména České republiky, její konkurenceschopnosti a postavení v neustále se měnícím globálním prostředí.

V rámci konference se představilo několik významných řečníků jako například: Linda Zeilina-Cross, Martin Špolc, Ota Melcher, Hélène Lanier, Raúl García Rodriguéz a Richard Juřík.

Pořadatelem této akce byl děkan Fakulty mezinárodních vztahů Josef Taušer a mezi moderátory jste mohli zahlédnout Daniela Housku a Jarolíma Antala.

Více o Výroční konferenci FMV 2023 se dozvíte zde.