Výjezdní zasedání studentských spolků a vedení školy

O prvním říjnovém víkendu se po dlouhé covidové pauze konalo výjezdní zasedání studentských spolků a vedení školy, které bylo v režii Eventového centra. Výjezdového zasedání se účastnili také pánové prorektoři Ota Novotný a Pavel Hnát a pan rektor Petr Dvořák. Nabitý program začínal již v pátek 30. září, kdy se všichni účastníci na místě konání, v areálu Tesla Seč, sešli v hojném počtu a hned po večeři se spolky navzájem poznávali v seznamovacích hrách, které si pro ně připravili zástupci studentských senátorů.

V sobotu 1. října začal program v 9:30 h představením nového PR týmu, jeho vizí a nových myšlenek do budoucna, svůj projev zde pronesl také pan prorektor pro rozvoj a Corporate Relations Ota Novotný, který rovněž hovořil o inovacích, které se týkají studentských spolků. Ve stejném duchu se nesla navazující prezentace Eventového centra, které má na starost celou agendu rezervací a pronájmů prostor na škole, což byla jedna z hlavních změn, se kterou se spolky seznámily. Dopolední blok přednášek zakončila krátká diskuze, která se týkala právě agendy PR týmu a Eventového centra.

Odpolední blok přednášek začal dvěma bloky najednou, v jednom se diskutovalo o využití coworkingových prostor a v druhém způsoby zviditelnění spolků novým studentům. Celý sobotní program nabitý brainstormingem a networkingem byl zakončen krátkou debatou s panem rektorem. V neděli po snídani, po vydařeném zasedání a plní spousty nových nápadů, odjížděli všichni zúčastnění zpátky do Prahy.

• Autor: Eventové centrum
  • Vytvořeno: