VŠE Golf Tour 2024

V neděli 2. června 2024 se uskutečnil již třetí ročník oblíbené VŠE Golf Tour pořádané Eventovým centrem VŠE ve spolupráci s Absolventským centrem VŠE.  

Akce se letos konala v moderním areálu Golf Resort Black Bridge.  

Oproti minulému roku, kdy se mohli účastnit VŠE Golf Tour pouze absolventi, letos přibyla možnost účasti i pro studenty, zaměstnance, partnery a přátele Vysoké školy ekonomické v Praze. 

Během dne probíhal jak golfový turnaj pro hráče vlastnící zelenou kartu, tak golfová akademie, na které se začínající hráči mohli naučit základy tohoto sportu pod vedením profesionálních trenérů. Golfoví nováčci si mohli vyzkoušet základní údery na driving range a poznat principy chippingu i puttingu. Nechybělo ani seznámení s golfovými pravidly a jednotlivými úseky hřiště. 

Na naši Golf Tour letos zavítal i rektor Vysoké školy ekonomické v Praze, který na konci tohoto dne plného golfu předával ceny vítězům a účastníkům golfové akademie. Každý účastník golfu si mohl odnést navíc i suvenýr v podobě golfového míčku z limitované edice jen pro tento turnaj. 

Letošní ročník navštívilo golfový turnaj a akademii rekordní počet účastníků. VŠE Golf Tour umožnila našim účastníkům využít čas na turnaji také k networkingu a k seznámení se nejen s ostatními absolventy a studenty VŠE. V areálu byly přichystány také informační tabulky se zajímavostmi ohledně VŠE, takže kromě oblíbené hry se naši hráči mohli dozvědět zajímavé informace o své alma mater. 

Věříme, že si všichni na VŠE Golf Tour našli své a užili si den plný golfové zábavy. A na ty z vás, kteří na letošní ročník nestihli dorazit, se budeme těšit za rok. 

Také děkujeme společnosti Infinit Wellness, která poskytla hodnotné ceny v podobě poukazů pro naše vítěze.

Fotografie z eventu naleznete zde.