VŠE Alumni Homecoming

Ve spolupráci s Absolventským centrem pro vás již 21. října 2023 pořádáme akci ke příležitosti 70 let VŠE. Tento event nese název VŠE ALUMNI HOMECOMING.

Připravili jsme pro vás bohatý program nejen plný přednášek a panelových diskuzí, ale těšit se můžete také na Veletrh MBA/MPA programů, výstavu historických fotografií k výročí 70 let od založení VŠE a mnoho dalšího.

V rámci akce máte jedinečnou možnost setkat s vašimi bývalými spolužáky, obnovit váš absolventský slib, či navštívit celou řadu zajímavých workshopů, přednášek a networkingových akcí.

Postaráno bude i o vaše ratolesti. Program je totiž zároveň navržen speciálně pro ně. Děti se tak mohou těšit na chvíle plné zábavy, které mohou strávit spolu se zkušenými animátory. Připraveny jsou sportovní aktivity, hravé dílny, koutek s malováním na obličej a spoustu další zábavy.

Podrobné informace týkající se VŠE ALUMNI HOMECOMINGU a vystupujících řečníků najdete zde.

K účasti je nutná registrace.

Vaše alma mater se na vás již moc těší.

VŠE Alumni Homecoming