Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

V úterý 19. října započal třídenní prestižní Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE, který se po dvou letech vrátil v prezenční podobě na půdu Vysoké školy ekonomické v Praze. Slavnostní zahájení již tradičně vedl ředitel Rozvojového a poradenského centra Ing. Mgr. Martin Rey, vedoucí Kariérního centra Ing. Alžběta Gvoždiaková a vedoucí Eventového centra Bc. Daniel Bielczyk.

Akce, probíhající v atriu Rajské budovy, se účastnilo 63 vystavujících společností, které využily unikátních podmínek VŠE při hledání svých nových kolegů. Více než 7 500 studentů mělo možnost se seznámit s jednotlivými zaměstnavateli, nalézt svou novou práci nebo stáž a zkoordinovat své studium s potřebami trhu práce.

V rámci programu veletrhu měli účastníci možnost využít služeb profesionální fotografky a vyzážistky, konzultovat své CV, seznámit se se studentskými spolky a pracovišti VŠE a nebo se účastnit kariérního workshopu na téma práce s platformou LinkedIn. Jako každý rok stovky studentů soutěžily o hodnotné ceny, které do soutěže věnovaly vybrané vystavující firmy.

Jsme rádi, že jsme se mohli opět fyzicky setkat u příležitosti veletrhu. Nadcházející ŠANCI, která se uskuteční v termínu 19. – 21. 4. 2022, již připravujeme.

Věříme, že se se studenty a reprezentanty firem brzy opět uvidíme, a to u příležitosti dalších akcí.