Talent VŠE 2023

Máš talent a chceš ho ukázat? Nyní máš jedinečnou šanci zazářit a předvést, co v sobě máš! Přihlas se na TALENT VŠE a ukaž nám, v čem jsi jedinečný. Casting se bude konat 7. listopadu ve Vencovského klubu a ty máš až do 3. 11. jedinečnou příležitost zaslat svou přihlášku a vyhrát tak až 30 000 korun.

Letošní ročník umožňuje soutěžícím přihlásit se do 3 různých kategorií: Talent Show, Sportovec VŠE a Talent Expo.

Talent Show je určen pro všechny hudebníky, tanečníky, baviče a další, kteří mají chuť předvést svůj talent ve formě vystoupení pro živé publikum. Sportovec VŠE je kategorie, která má za cíl odhalit úspěšné sportovce z řad studentů VŠE. A na závěr zde máme naprostou novinku – Talent Expo. Tato zcela nová kategorie byla vytvořena speciálně pro studenty, kteří své umění nemohou předvést ve formě vystoupení, ale přesto mají jedinečné nadání, které chtějí ukázat ostatním. Do této kategorie se soutěžící mohou přihlásit s výkresy, či malbami, grafickými designy, fotografiemi nebo klidně sochami, či básněmi.

Registrovat se můžeš zde. !Uzávěrka přihlášek je 3. listopadu 2023!

Neboj se dokázat, že v sobě máš talent, a zazáři ve vyprodané Lucerně. 5 nejlepších z každé kategorie totiž vystoupí v rámci exhibice na Reprezentačním plesu VŠE a vítěz získá až 30 000,-.

Těšíme se na tebe a držíme ti palce.

Více informací o talentové soutěži, jejích podmínkách, o finále a mnoho dalšího se dozvíš na talent.vse.cz

Tak na nic nečekej a jdi do toho. Možná hledáme právě tebe!

Talent VŠE 2023