Startup Festival VŠE – 6. 3. 2024

Ve středu 6. března 2024 od 12:00 se v Rajské budově Vysoké školy ekonomické v Praze bude konat již šestý ročník Startup festivalu pořádaný Katedrou podnikání VŠE společně s xPORT Business Accelerator VŠE.

Zájemci se přes den mohou těšit na mnoho praktických workshopů a přednášek zaměřených na témata startupového a ekonomického světa.

V místnosti RB 206 budou celý den probíhat 20 minutové individuální konzultace s odborníky na investice a startup. Na konzultace je nutné přihlásit se předem na webu.

Od 16:30 se v místnosti RB 101 uskuteční finále soutěže Startup VŠE 2024, kde se představí nejlepší a nejperspektivnější startupové projekty z prostředí Vysoké školy ekonomické v Praze.

Po vyhlášení soutěže bude následovat panelová diskuze na téma „Jak budovat komunitu“, které se účastní Petr Mára, Aneta Martínek a Peter Varga. Panelová diskuze se bude týkat klíčových aspektů budování silných a udržitelných komunit, které hrají klíčovou roli ve vývoji a růstu startupů.

Na jednotlivé přednášky a workshopy se můžete registrovat na webu Startup Festivalu.