Sraz studentů VŠE

Ve středu 22. září Eventové centrum navázalo na Seznamovací kurzy pro studenty prvních ročníků bakalářských a magisterských programů tím, že uspořádalo setkání účastníků v prostorách žižkovské BeerGarden.

Několik stovek našich studentů mělo možnost si vyměnit zkušenosti z prvního školního týdne, přihlásit se ke své nové škole skrze trička VŠE Team a získat další informace o studiu, které jim zprostředkovali studenti vyššího ročníku a členové VŠE CREW.

Pro toto setkání jsme studentům zajistili příležitost zahrát si beach volejbal, stolní fotbal nebo beer pong. S přibývajícími hodinami rostl také zájem o projížďku na kolotočích nebo posezení u táboráku a opékání buřtů. Studenti se mohli z večera odnést upomínku, o kterou se postarali zástupci České spořitelny a jejich fotokoutek.

Těšíme se na Vás při dalším eventu!