Spuštění registrací na Seznamovací kurzy VŠE 2022

Poznejte VŠE ještě před samotným začátkem výuky! Eventové centrum již spustilo registrace na Seznamovací kurzy pro rok 2022 směrovaný právě vám, budoucím studentům VŠE. Letos poprvé se můžete setkat s rozdělením nejen na základě fakult, ale také na základě studijního programu. Další novinkou je ta, že se seznamovací kurzy týkají i navazujících magisterských oborů.

Program Seznamovacích kurzů vám umožní poznat budoucí spolužáky blíže díky teambuildingovým aktivitám a další denní i večerní zábavě. Všechny areály jsou přizpůsobeny vašim požadavkům týkající se relaxu a sportu.

Na kurzy se můžete přihlašovat ihned po obdržení vyrozumění o úspěšném absolvování přijímacích zkoušek na vámi vybraný studijní obor – nemusíte tedy čekat na samotný zápis. Přihlášky je možné podávat zde.

Budeme se na vás těšit na jednom z plánovaných termínů!