PwC Lunch Break

Dnešní den byl výjimečný zejména tím, že si studenti Vysoké školy ekonomické  v Praze mohli osladit své studium, a to díky eventu, který byl pořádán společností PwC.

Do Vencovského auly mohl zavítat každý, kdo měl zájem dozvědět se o mezinárodní společnosti PricewaterhouseCoopers jakékoli bližší informace. Zástupci firmy PwC všem studentům velice ochotně odpovídali na jejich dotazy a informovali je o dostupných pracovních pozicích a kariéře ve společnosti.

Celá akce byla speciální tím, že studenti měli jedinečnou možnost ochutnat i vynikající wafle, které zajistil pořadatel ve spolupráci s firmou WAF WAF. Odnášeli si tedy s sebou nejenom mnoho cenných a užitečných informací, ale také něco dobrého na zub.

Společnost PwC pořádá tento tzv. Lunch Break na Vysoké škole ekonomické v Praze již několikátým rokem. Pokud jste to tedy tentokrát nestihli, nezoufejte, v budoucnu budete mít jistě možnost jej navštívit.