Prohlídka VŠE pro Střední průmyslovou školu v Klatovech

Druhý týden semestru jsme uskutečnili prohlídku naší univerzity pro naše mladší kolegy ze Střední průmyslové školy v Klatovech. V rámci této prohlídky studenti navštívili téměř všechny prostory, které se na Vysoké škole ekonomické nachází. Výjimkou nebylo ani 3. patro, které ukrývá laboratoře určené pro výzkum a vývoj experimentální ekonomie. Mimo to se dozvěděli i spoustu zajímavých informací o jednotlivém zaměření fakult a studijních programů, o možnosti studia v zahraničí (Erasmus) a o spolupráci VŠE s dalšími univerzitami ve světě.

Během prohlídkového okruhu po VŠE měli tito studenti také jedinečnou příležitost klást otázky, které jim dříve přišly na mysl, když někdo vyslovil slovo „vysoká škola“. Zástupkyně Eventového centra VŠE, jež celou exkurzi vedla, jim na jejich dotazy velice ráda odpověděla.

Pevně věříme, že se studentům exkurze líbila a že se mezi nimi objevilo i pár takových, které VŠE zaujala natolik, že se rozhodnou podat svou přihlášku právě k nám. Velice rádi je mezi sebou uvítáme.

Prohlídka VŠE pro Střední průmyslovou školu v Klatovech