Oficiální Seznamováky VŠE 2023 pro první ročníky

Odstartujte svůj studentský život ještě před oficiálním zahájením vašeho studia na univerzitě. Díky oficiálním Seznamovákům VŠE poznáte, jak chutná vysokoškolský život ještě před tím, než vkročíte do univerzitní auly na svou první přednášku, či cvičení. 

Velikou výhodou našich oficiálních VŠE Seznamováků je to, že se můžete přihlásit na kurz přímo vašeho studijního programu. Díky tomu se seznámíte s lidmi, kteří budou příštích pár let přímo vašimi spolužáky. 

 

Už jste stihli podat svou přihlášku na Seznamovák vašeho studijního programu? Pokud stále přemýšlíte, mrkněte na náš web https://seznamovaky.vse.cz/ a dozvíte se veškeré informace. Na této akci pořádané VŠE CREW ve spolupráci se Studentskými spolky se rozhodně nudit nebudete. Organizátoři si pro vás připravili velké množství aktivit a mají vše promyšlené do posledního detailu. Vaše účast na denním programu je zcela dobrovolná, je pouze na vás, zda budete chtít být jeho součástí. Během Seznamováku vašeho studijního programu se potkáte s novými lidmi, se kterými se budete vídat během vašeho studia, a naskytne se vám jedinečná příležitost popovídat si se staršími spolužáky a dozvědět se vše o naší univerzitě a o tom, co vás čeká a nemine. V rámci těchto kurzů vás také přijede navštívit vedení vaší fakulty, se kterým budete moci prodiskutovat vše, co vás zajímá ohledně vašeho budoucího studia. 

Letošní Seznamovák se koná na třech různých místech. Fakulta mezinárodních vztahů, Fakulta financí a účetnictví a Fakulta podnikohospodářská pořádají svůj seznamovací kurz v Areálu Tesla na Seči. Seznamovák Fakulty informatiky a statistiky a Fakulty managementu se koná v Areálu Dobronice u Bechyně. A Fakulta národohospodářská organizuje svůj kurz v Marině Orlík. Současně s bakalářskými Seznamováky se konají seznamovací kurzy pro všechny studenty navazujícího magisterského studia, a to právě v Areálu Dobronice u Bechyně. 

Mimo to si také užijete spoustu zábavy a zažijete spoustu nezapomenutelných okamžiků.  

Tak už neváhejte a přidejte se k nám. 

Moc se na vás těšíme:)