Finálový večer soutěže Startup VŠE

V úterý 13. 12. 2022 proběhl pod záštitou katedry podnikání fakulty podnikohospodářské ve spolupráci s Eventovým centrem finálový večer soutěže Startup VŠE. Událost se konala v Mramorovém sále honosného Paláce České spořitelny. V porotě zasedli investoři z fondů J&T – Martin Kešner, Nation1 – Ondřej Homola a V-sharp ventures – Matěj Zabadal a též prof. Ing. Mgr. Martin Lukeš, Ph.D., který je prorektorem VŠE pro vědu, výzkum ​a doktorské studium. Hlavními sponzory byli Lenovo ThinkPad a ČSOB START IT.

Svůj startup projekt prezentovalo 6 týmů či jednotlivců, přičemž 3 nejúspěšnější obdrželi za svou práci stipendium na podporu inovativního podnikání. Vítěz Lukas Pivarník získal za svůj projekt HIIT Soccer stipendium ve výši 20 000 Kč, finance na technologickou podporu od Lenovo ThinkPad a prostředky na ověření nápadu od START IT ČSOB.

Po samotných prezentací dále probíhal program formou networkingu všech účastněních z řad studentů či podnikatelů, a rautu zprostředkovaného firmou 100% Catering.

• Autor: Eventové centrum
  • Vytvořeno: