Den otevřených dveří VŠE 2022

V úterý 20. prosince 2022 se v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze uskutečnil po dlouhé covidové pauze den otevřených dveří. Program probíhal převážně v Rajské budově, v jejímž atriu měli potenciální studenti možnost se seznámit s jednotlivými fakultami nebo také například s Alumni & Corporate Relations, jehož je Eventové centrum součástí, Centrem tělesné výchovy a sportu, kolejemi nebo s některými studentskými spolky. V přízemí dále po celý den probíhal doprovodný program Fakulty mezinárodních vztahů a Fakulty informatiky a statistiky. V druhém patře Rajské budovy měli zájemci možnost si přijít každou celou hodinu poslechnout přednášky, které si pro středoškoláky připravili zástupci všech fakult VŠE. Příchozí zájemci ze středních škol měli také možnost každých 15 minut vyrazit společně s VŠE Crew na komentovanou prohlídku školy. Program probíhal od 9 h do 14 h a za tu dobu se do prostor školy přišlo podívat přibližně 2 100 středoškoláků.