Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2023! PF 2024

S nadcházejícím rokem 2024 bychom rádi využili této příležitosti k poděkování za přízeň a příjemnou spolupráci v roce 2023.

Vždy se snažíme zajistit ty nejkvalitnější služby nejen pro studenty a zaměstnance VŠE, ale i pro naše partnery. Během roku 2023 připravilo Eventové centrum VŠE více jak 270 akcí, kterých se účastnilo několik tisíc studentů. Mimo to připravilo na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze několik desítek konferencí a workshopů, a to nejen pro studenty VŠE, ale i pro širokou veřejnost. Přípravy jednotlivých eventů trvají desítky až stovky hodin, dáváme si na nich velice záležet a jsme rádi, že je s námi můžete zažít.

I na příští rok již připravujeme mnoho skvělých akcí a nemůžeme se dočkat, až se na nich s Vámi setkáme.

Eventové centrum VŠE Vám přeje krásné a hlavně klidné vánoční svátky a úspěšný vstup do nového roku 2024.