Debata kandidátů na prezidenta republiky

Ve středu 9. listopadu 2022 se ve Vencovského aule konala Debata kandidátů na prezidenta republiky. S nápadem na akci přišel studentský spolek Klub mladých politologů a ve spolupráci s PR oddělením a Eventovým centrem VŠE celou akci zrealizoval.

Pozvánku k diskuzi ohledně ekonomických témat přijali Danuše Nerudová, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Karel Janeček a Josef Středula. Celou debatu moderovala Emma Smetana společně s rektorem VŠE Petrem Dvořákem. Během debaty měli kandidáti možnost vyjádřit svůj názor na aktuální ekonomická témata jako je např. přijetí eura, zpoplatnění studia na vysokých školách a nebo otázka důchodů. Celé dění sledovalo v plné Vencovského aule dohromady přibližně 500 studentů a akademických pracovníků, zároveň se debata přenášela také živě na platformách Hospodářských novin a ČTK.

Další dění v souvislosti s prezidentskými volbami můžete sledovat zde.

• Autor: Eventové centrum
  • Vytvořeno: