VŠE Alumni Homecoming

Jste absolventy Vysoké školy ekonomické v Praze? Chtěli byste se znovu potkat se svými spolužáky, a to přímo na půdě vaší alma mater?

Již 21. října 2023 budete mít jedinečnou příležitost znovu zavítat do prostor VŠE a popovídat si se svými univerzitními přáteli. Ke příležitosti 70 let od založení Vysoké školy ekonomické v Praze se koná největší absolventská akce v historii VŠE!

Pro vás i vaši rodinu je připraven bohatý program, ve kterém se můžete mimo jiné těšit na zajímavé přednášky absolventů, networking s bývalými spolužáky a pedagogy, či na speciální program jednotlivých fakult.

Pro nejmladší účastníky této akce budou připraveny tvořivé dílny, či sportovní aktivity, které si vaše děti zajisté oblíbí a vy si tak budete moci v klidu popovídat s vašimi bývalými spolužáky nebo si užít zábavný program spolu s dětmi. V rámci akce také obdržíte upomínkový balíček, který si odnesete s sebou domů jako milou připomínku skvěle strávené soboty se svými spolužáky a pedagogy.

Pokud se naší akce hodláte zúčastnit, prosíme o vyplnění registrace zde.

Děkujeme, že na naši alma mater nezapomínáte a společně s námi tvoříte historii VŠE. Těšíme se na vás.

VŠE Alumni Homecoming