26. reprezentační ples Fakulty managementu VŠE

V sobotu 18. 2. proběhl 26. reprezentační ples Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze opět v Kulturním centru Jitka v Jindřichově Hradci.

Ples se uskutečnil po třech dlouhých letech čekání. Měl se původně konat v březnu roku 2020, ovšem kvůli předchozímu nařízení vlády ohledně covidové situace se plánovaný ples musel zrušit.

Letošní ročník zaujal tedy číslovku 26 s tématem Letenka do ráje. Bylo na výběr ze dvou druhů letenek, business třída (na sezení) a economy třída (na stání), se kterými se studenti, učitelé i absolventi dostali přes gate, který se otevřel ve 20:00. V ráji nás netrápí žádné starosti a nečekají žádné povinnosti, proto byl ples plný živé hudby, tance a zábavy. V programu byla malá i velká tombola a dokonce byla možnost si zasoutěžit ve hře limbo, tedy v podlézání tyče.

Těšíme se na příští ročník!

Zobrazit více informací