VŠE INTRO vol. 1

Ve čtvrtek 12. července se na VŠE uskutečnila akce s názvem VŠE INTRO, určená pro budoucí studenty prvních ročníků na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pro účastníky byl připraven den plný zábavných aktivit, při kterých se seznámili nejen s prostředím univerzity, ale i se svými novými spolužáky.

Celá akce odstartovala prohlídkou školy, během které byli budoucí studenti seznámeni s prostorami VŠE. Následovala bojová a seznamovací hra, při níž účastníci plnili zábavné úkoly, které jim pomohly lépe se poznat a navázat nová přátelství.

Event byl organizován Eventovým centrem VŠE ve spolupráci se staršími studenty z jednotlivých studijních programů. Starší studenti sdíleli s účastníky užitečné rady a informace a odpovídali na otázky týkající se studia.

Závěr dne patřil zábavnému Pub Quizu, kde si mohli všichni otestovat své znalosti o Vysoké škole ekonomické v Praze. Po celý den vládla přátelská a příjemná atmosféra a budoucí prváci tak načerpali mnoho nových informací a hlavně se seznámili s lidmi ze stejného studijního programu.

Moc děkujeme všem zúčastněným a už se těšíme, až se s vámi potkáme na seznamováku!