Den otevřených dveří 2021

V úterý 21. prosince se od 14 hodin uskuteční Den otevřených dveří VŠE, který vzhledem k současné situaci proběhne opět v online prostředí. I přes komplikace spojené se současnou pandemickou situací o žádné informace a tipy nepřijdete.

Den otevřených dveří nabízí mnoho příležitostí pro zájemce o studium na VŠE. Během streamu bude zástupci školy představeno všech šest fakult. Naši vyučující a studenti Vás seznámí s nabízenými programy studia, přijímacím řízením, prostředím školy a celkově studentským životem. Nepřijdete ani o prohlídku kampusu, podrobnosti o ubytování, zahraničních výjezdech nebo aktivitách studentských spolků.

Rozhovory vás provede Ing. Mgr. Martin Rey, jenž je ředitelem Rozvojového a poradenského centra VŠE – centra, které Vás bude provázet celým studiem.

Věříme, že se i v online prostředí potkáme s mnoha budoucími studenty a spolužáky.

Stream a další užitečné informace o Dnu otevřených dveří naleznete zde