Organizace eventu

Eventové centrum již více než 10 let realizuje ty největší eventy naší školy.

Během této doby jsme zorganizovali více než 120 eventů profesní, kulturní nebo sportovní povahy, kterých se zúčastnilo více než 100 tisíc účastníků.

Zajistíme veškeré podpůrné činnosti jako jsou marketing, personální zajištění, kulturní program, cateringové služby, foto a další.

Kontaktujte nás – rádi Vám navrhneme event podle Vašich představ.

 

Objednejte si služby Eventového centra

Kvalitní akce v šesti krocích

  1. Eventové centrum vytvoří koncept akce a navrhne vhodný prostor

  2. Společně návrh prokonzultujeme a upravíme podle Vašich představ

  3. Eventové centrum zabezpečí techniku, zázemí, personál, administrativu, catering a marketing

  4. Vše během akce bude dokumentovat profesionální tým fotografů a kameramanů

  5. Poskytneme Vám zpětnou vazbu od účastníků a zašleme fotografie a video z akce

Ukázka akcí:

Vysoká škola ekonomická v Praze si zakládá na udržení kontaktu s absolventy školy, a proto pro ně společně s ACR a fakultami několikrát do měsíce připravují přednášky na půdě VŠE již od roku 2014.

Těšíme se širokému portfoliu témat jako jsou aktuální společenské události, profesní a osobnostní rozvoj a další. Aktuálně se Absolventské středy konají prezenčně a on-line skrze platformu MS Teams.

Více informaci naleznete na stránkách Absolventského centra: absolventi.vse.cz

Každoročně se na VŠE koná Rektorský sportovní den, který pro studenty i zaměstnance VŠE připravuje EC společně s Centrem tělesné výchovy a sportu (CTVS).

Na své si přijdou zastánci kolektivních i individuálních sportů. Vybírat mohou z široké škály aktivit, mezi které patří beachvolejbal, volejbal, basketbal, in-line bruslení, turistika, florbal, fotbal, kruhový trénink, tanec, sjezd Sázavy, tenis, badminton a další.

Fotografie z jednotlivých ročníků naleznete zde: ctvs.vse.cz

Vysoká škola ekonomická v Praze otevírá každoročně své dveře všem zájemcům o studium. Informace o studiu a studentském životě na VŠE poskytují zájemcům zástupci všech šesti fakult, odborných pracovišť i současných studentů.

V rámci Dne otevřených dveří všech fakult mají studenti středních škol i ostatní zájemci o studium příležitost dozvědět se informace o téměř 30 studijních programech najednou. Mohou klást otázky současným studentům, seznámit se se studentskými organizacemi, které působí na VŠE, s pracovišti, která zajišťují profesní poradenství či výjezdy studentů do zahraničí nebo si prohlédnout celý areál školy.

Na Vysoké škole ekonomické v Praze se 2. a 3. června 2022 uskutečnilo 166. zasedání Pléna České konference rektorů a společné zasedání českých a slovenských rektorů, které organizovalo Eventové centrum. Přibližně 60 rektorů diskutovalo o současných problémech českého a slovenského školství. Konference se zúčastnil i tehdejší ministr školství, mládeže a tělovýchovy Petr Gazdík, předseda Národního akreditačního úřadu Ivan Barančík a náměstek ministra zahraničních věcí Martin Smolek.

Pracovní veletrh ŠANCE má na Vysoké škole ekonomické v Praze již po mnoho let svou tradici. Od jara 2021 veletrh probíhá ve dvou variantách – prezenčně a nově i v online formě. Prezenční veletrh se koná v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze, konkrétně v atriu Rajské budovy. Standardně je veletrh pořádán 2x ročně (v dubnu a říjnu), ve 3 dnech (úterý, středa, čtvrtek) v čase 10:00 – 16:30. Tradičně se účastní každý den jiné složení společností a institucí, účastníci ( a stejně tak společnosti) tedy mohou za celou dobu konání veletrhu získat spoustu cenných kontaktů. Pro návštěvníky veletrhu je připraven také bohatý doprovodný program a soutěže o hodnotné ceny.

Virtuální veletrh je pořádán 1x ročně (začátkem února) a probíhá na speciální 3D platformě. Virtuální veletrh si můžete představit jako počítačovou hru, kdy se každý účastník i vystavující pohybuje ve virtuálním světě pomocí své postavičky (avatara). Komunikace probíhá za pomoci webkamery a mikrofonu – oboje se automaticky spustí poté, co návštěvník vstoupí za pomoci svého avatara na virtuální stánek. Veletrh je velmi podobný tomu, jak jej znáte v prezenční formě, ale díky online platformě není potřeba opouštět své zázemí a je zde i mnoho dalších výhod.

Eventové centrum ve spolupráci s Partnerským centrem připravilo nový koncept pravidelných akcí, tzv. ,,Lunchbreaky”, během kterých firmy v prostorách dvora Rajské budovy nabízí studentům malé občerstvení. Cílem této akce je přiblížit studentům byznys prostředí a propojit je s firmami. Pilotně jsme během uplynulého akademického roku připravili dva lunchbreaky s firmou PWC a jeden se společností Mazars. Ve všech třech případech se nám podařilo přilákat velký počet studentů, kteří se mohli při dobrém jídle o společnostech dozvědět více. Nejen tyto společnosti již projevili zájem o termíny v dalším akademickém roce, proto se můžeme těšit na více takových pravidelných setkání.

V sobotu 28. května Eventové centrum ve spolupráci s Absolventským centrem připravilo další sportovní event, kterým byl historicky první golfový turnaj. Více než 60 absolventů soutěžilo o celkem 6 pohárů v různých kategoriích. Během celého dne si absolventi užívali rodinnou atmosféru spojenou s networkingem.

František Šalanda

Na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem studoval na Fakultě managementu. V talentové soutěži jsem však skončil na druhém místě se svou saxofonovou show, které se věnuji na profesionální úrovni. Dále jsem vystupoval na Sportovním dnu VŠE. Vystupuji tedy jako DJ & saxofonista pod pseudonymem SAXOFRANCIS, vydal jsem tři singly a hrál například na chorvatské Zrće Beach nebo na španělské Ibize. Absolvoval jsem na hudební konzervatoři a mimo jiné jsem také doktorem medicíny.

 

Marika Postlerová

Jsem absolventka Fakulty intofmatiky a statistiky. Na soutěži VŠE Talent jsem získala 4. místo. Od dětství se věnuji zpěvu, začínala jsem na klasické opeře. Od svých 17 let zpívám v kapelách nejrůznějších stylů (rock, pop, blues, jazz, swing, country apod.). Vystupuji s pražskou hardrockovou kapelou Red Baron Band, která hraje autorskou hudbu. Dále vystupuji i s převzatými písničkami buď s celou kapelou, nebo v duetu s kytaristou, nebo sama s hudebním podkladem. 

 

Simona Voříšková

Simona, absolventka Pražské konzervatoře se věnuje hře na harfu již téměř 20 let. S tímto královským nástrojem vystupuje nejen sólově, ale i komorně s mnoha dalšími úchvatnými nástroji, dále hostuje se symfonickými orchestry. Její repertoár je velmi bohatý a rozmanitý – kromě klasické hudby Vám zahraje i úpravy popových skladeb, současné hudby, hudby filmové a pohádkové, příp. podkresovou hudbu instrumentální. Harfa se hodí nejen pro sólové koncerty, ale také jako podkresová hudba pro slavnostní příležitosti – rauty, oslavy, opening events, slavnostní společenské příležitosti aj.

 

Mai Nguyen

Studentka druhého ročníku FPH. Hudbu jsem vždycky brala jako součást mě – ať už to bylo hraní na hudební nástroje, zpěv nebo jen poslouchání. Zpívat jsem začala ve sboru, pak sólově v ZUŠce. Vystupovala jsem na různých místech od maturitního večírku, svateb, příležitostných událostech či na vlastních menších koncertech, po zúčastnění VŠE Talent.

Lucie Křehlíková

Absolventka fakulty Mezinárodních vztahů se již od dětství věnuje tanci, kterým se nyní taktéž částěčně živí – jak výukou, tak komerčními vystoupeními. Vystupuje hlavně s choreografiemi show oriental. V talentové soutěži VŠE hledá talent se umístila na 4. místě a roztančila celou Lucernu.

 

Olga Kalinová

Absolventka fakulty Mezinárodních vztahů VŠE. Již přes 15 let se věnuji párovému soutěžnímu tanci, ve kterém jsem s partnerem získala nemálo ocenění vč. titulu vicemistrů ČR v showdance. V talentové soutěži VŠE hledá talent jsme vystupovali v roce 2014, kdy jsme vyhráli první cenu za waltzovou show na písničku Lary Fabien Je suis malade! Máme zkušenosti jak s show, tak i s ukázkami standardních tanců.

 

Kateřina Romanova

Jsem absolventka fakulty Managementu v Jindřichově Hradci a již od dětství se profesionálně věnuji scénickému tanci. Mojí vášní se nakonec stal poledance. Mezi mé úspěchy patří 4.místo na mezinárodní soutěži Pole Battle League a 1.místo na soutěži VŠE má talent v roce 2019.

 

Filip Dohnal

Student druhého ročníku navazujícího magisterského studia fakulty Národohospodářské. Zhruba od 16 let se závodně věnuji společenskému tanci a to jak standardu tak latině. V tancích latinskoamerických mám mezinárodní taneční třídu. Ve standardních tancích třídu A. Více než 6 let se věnuji i výuce tance a trenérské činnosti. Přímo na VŠE ve spolupráci s „All arts club“ pořádám už zhruba 5 let taneční večery. Každý rok mám několik vystoupení na různých společenských akcích – plesy, slavnosti a podobné. Vystupování na těchto akcích jsem schopen kombinovat s výukou účastníků.

 

  • Autor: Eventové centrum VŠE
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: