VŠE Oslavuje založení oficiálního hokejového týmu

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) učinila významný krok k rozšíření svého sportovního portfolia oficiálním založením hokejového týmu. Tento krok byl formálně stvrzen slavnostním podpisem smlouvy zástupců hokejistů a rektora, čímž byla zahájena nová kapitola ve sportovní historii VŠE. Od nadcházející sezóny se studenti a univerzitní komunita mohou těšit na podporu svých vrstevníků, kteří budou v oficiálních zápasech hrdě oblékat barvy VŠE v rámci  Univerzitní ligy ledního hokeje (ULLH).

Založení hokejového týmu podtrhuje závazek VŠE zlepšovat studentský život a nabízet rozmanité mimoškolní aktivity. VŠE netrpělivě očekává účast týmu v nadcházejících zápasech a je hrdá na to, že může své studenty-sportovce v tomto novém počinu podpořit.