Slavnostní otevření coworkingu „Idea Fair“ na VŠE

13. února
2024

V úterý 13. února 2024 v 9:00 hodin ráno se na našem kampusu na Žižkově v Praze otevře nový coworkingový prostor „Idea Fair“. Tento moderně vybavený prostor se nachází v 1. patře Staré budovy a je určen všem studentům, kteří hledají inspirativní místo pro studium, práci na projektech, networking nebo jen odpočinek u šálku kávy.

Program slavnostního otevření

Slavnostní otevření zahájí pan rektor Petr Dvořák, který představí vizi a účel nového coworkingového prostoru. Dále se představení ujme pan architekt Jakub Heidler ze Studia Reaktor, který stojí za designem a konceptem „Idea Fair“.

Na akci jsou pozváni děkani, proděkani, vedení školy a další vybraní hosté, což slibuje zajímavé setkání plné inspirace a nových nápadů. Součástí programu bude přípitek a slavnostní stříhání stuhy, které oficiálně otevře dveře coworkingu všem studentům a zaměstnancům VŠE.

O coworkingu „Idea Fair“

Coworking „Idea Fair“ je financován v rámci projektu Národní plán obnovy a jeho cílem je poskytnout studentům a zaměstnancům VŠE prostor, který podporuje kreativitu, spolupráci a výměnu nápadů. S moderním vybavením a flexibilním uspořádáním je „Idea Fair“ ideálním místem pro každého, kdo hledá inspiraci a efektivní prostředí pro svou práci.

Zveme všechny studenty a zaměstnance VŠE, aby se připojili k nám na slavnostní otevření a objevili nové možnosti, které coworking „Idea Fair“ nabízí. Přijďte se inspirovat a staňte se součástí komunity, která společně tvoří budoucnost.

Slavnostní otevření coworkingu „Idea Fair“ na VŠE