Den otevřených dveří VŠE 19. 12. 2023

Den otevřených dveří na Vysoké škole ekonomické v Praze proběhne již v úterý 19. 12. 2023 a rozhodně se máte na co těšit.

Brány Vysoké školy ekonomické v Praze pro vás budou otevřeny od 9:00 do 14:00 a po celou dobu budou probíhat přednášky jednotlivých fakult, prezentace studentských organizací a spolků, komentované prohlídky školy se staršími studenty a soutěž o hodnotné ceny.

Mimo jiné na návštěvníky čeká pestrý doprovodný program plný přednášek a workshopů, které se budou týkat aktuálních témat nejen ze světa ekonomiky. Těšit se můžete např. na přednášku „Současné trendy v marketingové komunikaci a jejich využití v praxi“ nebo na workshop „Jak vědomě prožívat přítomnost a být víc pozorný díky metodě všímavosti (mindfulness)“.

Dozvíte se také další zajímavé záležitosti ohledně studia na VŠE: výjezdy do zahraničí, bydlení na moderních kolejích, sport a zábava, kariéra, uplatnění absolventů a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří by rádi zavítali na Den otevřených dveří osobně, ale časové možnosti jim to nedovolí, připravujeme i online vysílání, které bude dostupné na našich stránkách.

Přijďte, prozkoumejte VŠE na vlastní oči a zjistěte, jestli je pro vás Vysoká škola ekonomická ta správná volba.

Rádi vám zodpovíme vše, co vás ohledně studia na VŠE bude zajímat. Těšíme se na vás.

Pro více informací navštivte Den otevřených dveří VŠE.